Пропонуємо Вам скористатися послугами унікального оздоровчо-спортивного комплексу, розташованого в місті Суми. До складу комплексу входять універсальний легкоатлетичний манеж, басейн та гуртожиток-готель. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України комплекс отримав статус Центру олімпійської підготовки.

Ви маєте реальну можливість провести спортивно-масові заходи, концертні та презентаційні програми, виставки та інші атракції у комплексі, оснащеному за останнім словом техніки.

Оздоровчо-спортивний комплекс є одним із найбільших в Україні, відповідає всім сучасним вимогам для проведення змагань найвищого рівня – від спортивно-видовищних і культурно-масових заходів до чемпіонатів України та Європи.

З дня відкриття в 2002 році у спортивному комплексі було проведено величезну кількість обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань, зок-рема:

  • чемпіонати та кубки України з легкої атлетики, художньої та естетичної гімнастики, степ-аеробіки, боксу, дзюдо, боротьби, стрільби з лука, карате, настільного тенісу та інших видів спорту;
  • календарні матчі чемпіонату України з футзалу, баскетболу, індорхокею, гандболу;
  • міжнародні спортивні заходи з легкої атлетики, спортивних бальних танців, естетичної та художньої гімнастики, рукопашного бою; ігри чемпіонів; ліга європейських чемпіонів з індорхокею; кубок чотирьох європейських команд з баскетболу; фінальний етап Кубка світу з сучасних танців;
  • концертні програми та феєричні шоу.

 

Студентський клуб “Sportline”

Спортивно-оздоровчий центр “Універ”