У зв’язку із запровадженням європейських стандартів освіти в Україні кафедра міжнародної економіки у співпраці з кафедрою іноземних мов за підтримки Обласного управління освіти проводять інтелектуальну гру «Брейн-ринг» (англійською мовою) для школярів області. З Положенням про проведення гри англійською та українською мовою та правилами гри можна ознайомитись за посиланням.

Безпосередніми учасниками є заздалегідь сформовані команди школярів. Причому, школярі можуть бути як членами команди, так і авторами ігрових питань (посилання на вимоги нижче за текстом). Для цього необхідно заповнити командну заявку або заявку окремого учасника та надіслати на електронну адресу Котенка О.О., що розміщена нижче у тексті.

Підготовчий етап гри полягає у формуванні команд- учасниць та підготовці бази питань, що будуть безпосередньо розігруватися під час гри.

Вимоги до написання питаньалгоритм складання та зразок питання можна розглянути, перейшовши за посиланням.

Гра відбуваться  у формі інтелектуальних перегонів учасників – команд гравців, що заявили про свою участь у грі.

Команди учасників формуються з-поміж школярів. Чисельність однієї команди – 4-6 учасників. Перед початком гри капітани розігрують порядкові номери своїх команд. За наявності більше 5-ти команд брейн-ринг проходить у 3 тури – відбірковий, півфінальний та фінальний. У відбірковому турі команди поділяються на групи та визначають перше й друге місця в кожній з них. У півфіналі грають між собою 4 кращі команди, що посіли перші місця у групах, а також ті другі команди, які набрали більше балів за правилом першості (особливості виходу команд до півфіналу див. у Положенні про брейн-ринг). Переможці півфіналу виходять до фінального туру гри.

Заявки учасників та ігрові питання надсилаються електронною поштою у вигляді вкладених файлів формату MS Word на адресу:
o.kotenko@macro.sumdu.edu.ua

Телефон для довідок: +38 0542 665042 – Котенко Олександр Олександрович

Запрошуємо кмітливих і допитливих старшокласників, поціновувачів англійської  мови до участі в інтелектуальних перегонах!

Список документів, що можуть знадобитися майбутнім учасникам:
1. Положенням про проведення гри англійською та українською мовою.
2. Вимоги до складання питань.
3. Алгоритм складання питання.
4. Зразок питання.
5. Заявка учасника.
6. Заявка на участь команди.
7. Правила гри.

 

На кафедрі міжнародних економічних відносин  проходить традиційний обласний турнір юних економістів. Турнір проводиться спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Для школярів цей турнір – додаткова можливість поспілкуватися з однодумцями, порівняти власні досягнення, повчитися ораторському мистецтву, грамотності опонента, вимогливості рецензента, вмінню поставити полемічні запитання. Учасники захищають свої презентації, уважно порівнюють виступи, вступають в полеміку, тим самим поглиблюючи власні знання.

Телефон для довідок: +38 0542 665042 – Котенко Олександр Олександрович

Архів новин по проведенню турніру:

IX Сумський обласний турнір юних економістів відбувся в СумДУ

VІІI Сумський обласний турнір юних економістів відбувся в СумДУ

В Українській академії банківської справи відбувся V Сумський обласний турнір юних економістів

Кафедра міжнародної економіки успішно взяла участь в організації турніру юних економістів  

 

Турнір «Що? Де? Коли?» – це інтелектуальна гра, що проводиться на англійській мові кафедрою міжнародної економіки та кафедрою іноземних мов за участі шкільних команд Сумської області.

Гра проводиться в два тури по 10 запитань в кожному, що стосуються знань з економіки, географії, історії та англійської мови. Крім цього, учасники повинні швидко та оригінально думати, застосовувати логічне мислення, бути кмітливими та мати широкий світогляд.

До участі запрошуються команди 10-11 класів (склад команди 4-6 учнів). Нагадуємо, що гра проходитиме англійською мовою (питання будуть виголошуватись ведучим і виводитись на екран). Переможцями будуть визнані команди, що дадуть більшу кількість правильних відповідей на 20 питань

Участь у турнірі безкоштовна.

Телефон для довідок: +38 0542 665042 – Котенко Олександр Олександрович