Вадим Акпєров

Випускник спеціальності «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності» ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України» 2011 року. У 2019 р. очільник Сумської обласної державної адміністрації.

“На теперішній посаді стають в нагоді як управлінські дисципліни, що вивчались у виші, так і міжнародно-економічні предмети. Перші допомагають у виконанні функцій державного управління,а другі прислуговуються при налагодженні міжнародних контактів, контролі зовнішньоекономічної діяльності Обладміністрації та веденні переговорів із зарубіжними партнерами.”

Афанасьєва Ольга  

Випускниця спеціальності «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності» ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України» 2008 року. Виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA), к.е.н.

Кондруніна Катерина Юріївна

Випускниця спеціальності “Міжнародна економіка”, рік випуску – 2011, підприємець

Про кар’єрний шлях: У 2011 році, отримавши диплом магістра УАБС, я переїхала до Фінляндії для подальшого навчання у сфері корпоративного управління в Hanken School of Economics, після чого працювала в Ірландії аналітиком з корпоративного управління в компанії Glass Lewis & Co, що є однією з провідних світових постачальників послуг глобального управління та підтримки інституційних інвесторів.

З 2015 року по сьогоднішній день мій професійний шлях тісно пов’язано з технологічним підприємництвом та стартапами. Наприклад, протягом 2015-2018 років я була директором з бізнес-розвитку каліфорнійського стартапу Sixa, де, окрім іншого, керувала глобальними партнерствами компанії та залученням інвестицій ($3.7млн).

У 2018 році на запрошення Київської школи економіки я викладала авторський курс з технологічного підприємництва для студентів програми MBA.
Про навчання: Після закінчення Академії, я працювала в Фінляндії, Туреччині, Ірландії, США та безпосередньо з рядом компаній по всьому світу, тому вибір саме спеціальності “Міжнародна економіка” вважаю дуже влучним.

Одним з найвагоміших внесків в мій професійний та особистий розвиток під час навчання в Академії була наукова діяльність, включаючи конференції, дослідження тощо.

Будучи прихильником важливості нетрадиційних форм навчань, я вдячна можливості проведення низки заходів Європейського молодіжного парламенту в партнерстві з Академією протягом моїх студентських років.

Мені також пощастило познайомитися та співпрацювати з багатьма дійсно професійними викладачами, з якими ми по теперішній час продовжуємо спілкуватися.

Хомутенко Агнія

Випускниця 2019 року

Упевнено можу сказати, якби в мене з’явилася можливість повернутися в минуле й обрати ЗВО, зробила б той самий вибір – вступила б до УАБС.
Я не помилилася щодо майбутньої спеціальності “Міжнародні економічні відносини”, адже вважаю її справжніми «дверима» до сучасного світу успішних менеджерів.
Хочу щиро подякувати викладачам, які не тільки щедро ділилися своїми знаннями, але й постійно давали стимул до апгрейду своїх навичок! ! Щиро дякую за Вашу працю й наше щоденне натхнення.
У скарбниці своєї пам’яті завжди зберігатиму найкращі спогади про студентські роки, навчання та друзів. Можу згадати тисячу й одну історію про прекрасні роки навчання!
Хочу подякувати УАБС і за те, що, саме навчаючись тут, зрозуміла: до своєї мети треба йти стрімко й упевнено, пробиваючи навіть залізні стіни!

Шкиря Олена

Випускниця 2019 року, головний фахівець ММСБ ТВБВ 10018/0143 АТ “Ощадбанк”

За 6 років навчання в рідній УАБС на даній спеціальності, ми здобуваємо не лише суху теорію, а головне знання, навички та досвід, які стають важливим фундаментом для нашого майбутнього, як в повсякденному житті так і в кар’єрі. Дякую викладачам за підтримку, та віру в успіх кожного студента.