Ареіяі Хасібуллах

Студент 4 курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини»
10 президент Areiyaee fleet logistic services в Афганістані
Власник Afghan Market в Туреччині

“Для мене міжнародна економіка – це сфера, яка досліджує економічні взаємовідносини держав та вплив таких взаємовідносин на міжнародні операції, оцінює наслідки таких взаємовідносин. Вона допомагає оцінювати економічні та політичні ефекти та вплив міждержавних відносин на міжнародну торгівлю товарами та послугами, фінанси та іноземні інвестиції.
Як студент четвертого курсу я вважаю цю сферу знань надзвичайно корисною у побудові моєї власної справи.”

 

Майоров Григорій

 

студент групи МЕ-72а.ан.

Міжнародні економічні відносини – спеціальність для тих, хто звик рухатись вперед та розвивати усі свої найкращі сторони: від уміння впевнено триматися на публіці до можливості аналізувати економіку цілої країни. У світлі останніх подій, важко уявити більш корисну та актуальну спеціальність, яка дає змогу тверезо оцінювати, аналізувати та прогнозувати економічну ситуацію у всьому світі.

Ткаченко Дар’я

студентка групи МЕ-72а.ан., перший заступник студентського директора


Чому я обрала саме цю спеціальність і УАБС? Знаєте,бувають ситуції коли ви навіть у думках не можете собі щось дозволити. Приблизно так було з УАБС. Я навіть не думала, що коли зможу навчатись у такому закладі вищої освіти.Центр міста,архітектура,яка закохує, і ти вже не можеш пройти повз не зробивши фото.Затишні аудиторії в яких хочется навчатися, дружелюбні викладачі,котрі завжди знайдуть вихід із ситуації, і допоможуть тобі.Щодо спеціальності,я навіть не роздумувала.Міжднародні економічні відносини це гарний початок для твоєї кар‘єри,під час навчання ти можеш підтримувати рівень володіння іноземними мовами,або ж вивчити нову для себе. Ти можеш отримувати знання з зовсім різних сфер,не просто вивчати математику,або вирішувати задачі. Також ключовим моментом було те,що після цієї спеціальності у мене є широкий вибір ким я можу працювати,і у якому напрямку рухатись далі. УАБС та кафедра МЕВ вже подарувала безцінний досвід, нові знайомства,друзів та багато можливостей.

Зеніков Даніїл

студент групи МЕ-61а. студентський директор ННІ БТ “УАБС”

За час навчання на спеціальності “Міжнародні економічні відносини” я дізнався багато важливої інформації про економіку як України, так і світу загалом. Обираючи цю спеціальність я бачив перспективи кар’єрного зростання у майбутньому. Це гарний шанс працевлаштування у престижні транснаціональні компанії. Здобувати знання легко, оскільки надають їх професіональні та досвідченні викладачі із великим багажем знань.