Відпочивати теж можна корисно і разом!

У грудні 2019 року студенти спеціальності міжнародні економічні відносини разом із викладачами кафедри та запрошеними викладачами із Університету Бінгхем, Нігерія відвідали козацьку садибу «Грунівська Січ», що знаходиться у Сумській області.

Ця садиба розташована неподалік від Свято-Миколаївського монастиря у Миропіллі, у екологічно чистій місцевості біля заказника, та є одним із найбільш яскравих пам’ятників Сумщини XIX сторіччя.

В програмі були костюмовані фото, козацькі забави із списами та луками, катання на конях, майстер-класи із створення ляльок-мотанок та ліплення із глини. Невеличкий історичний екскурс у побут славетного українського козацтва зацікавив не тільки гостей країни, але й студентство. А на завершення чекав справжній український обід: борщ із сметаною, сало, вареники та інші колоритні та смачні страви.

Сподіваємося, що позитивні емоції та гарний настрій будуть супроводжувати учасників протягом всього наступного семестру, а ця подорож знайде своє продовження в інших, не менш цікавих заходах!

 

«Кращий студент СумДУ-2018» – студент МЕ!

Студент магістратури кафедри міжнародних економічних відносин Олександр Поліщук здобув титул «Кращий студент СумДУ-2018» в рамках щорічного конкурсу присвяченого Міжнародному Дню студента.

Навчаючись у нас студенти мають змогу не тільки отримувати високоякісну освіту, але і всебічно розвиватись – займатись наукою, подорожувати та навчатись закордоном, реалізовувати громадські та мистецькі проекти! Саме за успіхи в цих галузях було визнано «Кращим студентом СумДУ» студента нашої кафедри – Олександра Поліщука.

Олександр має багато здобутків за час свого навчання в лавах нашого інституту. Зокрема, за 2018 рік він виграв та реалізував два грантових проекти на базі інституту «УАБС», а також навчався за програмою мобільності в Університеті Коменського в Братиславі, Словаччина з покриттям всіх витрат на проживання стипендією. Окрім цього, вигравши конкурс від Internship Programme of German Business for Ukraine, Олександр пройшов піврічне оплачуване стажування в компанії Doll + Leiber GmbH в м. Мерінг, Німеччина.

Наші студенти вміють навчатись, вміють перемагати та вміють дивувати! Вітаємо Олександра та бажаємо нових звершень у майбутньому житті!