Доцент кафедри міжнародних економічних відносин СумДУ Замора О.М. серед переможців конкурсу «Педагогічні інновації СумДУ»

Щорічно в СумДУ проходить конкурс «Педагогічні інновації СумДУ», де викладачі змагаються в умінні удосконалювати освітній процес та додавати до нього нових «родзинок», які якісно змінюють процес навчання та покращують різні аспекти викладання дисциплін. Цьогоріч у конкурсі взяло участь 83 учасника (індивідуально та у складі команд) із 41-м проєктом у шістьох номінаціях: «Контактне навчання», «Самостійна робота студентів», «Практико-орієнтована підготовка студентів», «Профорієнтаційна робота», «Освіта впродовж життя, післядипломна освіта та підвищення кваліфікації».
За результатами роботи конкурсної комісії у 2020 році переможцями конкурсу «Педагогічні інновації СумДУ» визнано 17 проєктів, серед яких в номінації «Контактне навчання» ІІ місце посіла к.е.н., доц. Замора Оксана Михайлівна з проєктом «Застосування кращих практик із закордонного досвіду та неформального навчання до освітнього процесу в СумДУ».
Вітаємо Оксану Михайлівну з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягненому!